Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2010

sobota
15. května 2010

a
neděle
23. května 2010

facebook

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Proč to děláme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partner:
GRAND PRINC
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy ENVY SDRUŽENÍ SES VEOLIA

Nacházíte se:

Novinky

 • 29. listopadu 2010 Výjezd do DD Zvíkovské podhradí se vydařil. Do domova jsme dorazili kolem půl 11 a domů jsme odjížděli kolem půl 6. Děti si vyzkoušely novou malířskou techniku s Marií a Princem, starší holky se dozvěděly něco o práci manikérek a skoro celé dívčí osazenstvo mělo k večeru nové barevné nehty. Radim nainstaloval nový počítač a pak si s klukama povídal nejen o životních plánech, ale probírali třeba i to, jak napsat životopis. Skvělá byla procházka na Zvíkov, aby se děti pochlubily, jaký parádní hrad kousek od domova mají. Celý program jsme zdokumentovali.
 • 21. listopadu 2010 DD ZvíkovMáme v plánu další výjezd. Tentokrát se vydáme za dětmi do jižních Čech, kde se nalézá malý dětský domov v obci Zvíkovské Podhradí. V současné době je v domově 23 dětí. Kromě toho, že jsme si pro osazenstvo domova připravili počítačové workshopy s intalací nových počítačů, kterých se ujme náš webmaster Radim, nebude chybět ani kreativní dílna s výrobou vánočních pohledů se šikovnou Marií a své umění dětem představí i zručná kadeřnice Martina. Výjezd je naplánován na 28. listopadu. A pojede s námi i pes Kvído. Více informací o domově najdete na www.ddzvikov.com.
 • 16. listopadu 2010 Podpořte Romarýnu v projektu Nadace Vodafone s názvem Rok jinak. Podívejte se na link a hlasujte pro novou posilu do týmu. Každý klik se počítá! Out of Home také hlasuje a drží palce.
 • 29. řijna 2010 RWE nám potvrdilo partnerství na příští rok. Je to pro nás významný partner, který je s festivalem od začátku. Pomalu chystáme přípravy na pátý ročník a doufáme, že se nám jej podaří zdárně dotáhnout.
 • 7. září 2010 Ozvěny nechranického víkendu - máme tady další článek, který vyšel tentokrát na www.freeride.cz. Protože měla akce velký ohlas i mezi dětmi, rádi bychom do budoucna něco podobného zopakovali.
 • 2. září 2010 Víkend v Nechranicích se povedl. I když chvílemi pršelo, všichni si windsurfingový víkend užili. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii, o akci vyšel také článek na serveru fanatic.com.
 • 17. srpna 2010 NechraniceA je to tady! Vítězný dětský domov z jihočeského Boršova nad Vltavou přijede v pátek na nechranickou přehradu, aby si tady vybral letošní první cenu. Děti a tety si tady užijí aktiviní víkend. Čeká na ně windsurfingový kurz, plavání, houbaření, opékání buřtů a nebudou chybět ani soutěže. Program se koná pod záštitou Tomáše Maliny (špičkového českého windsurfera) a jeho sestry (také windsurferky) Mímy Malinové, kteří s dětmi budou trávit celý víkend. Doufáme, že bude hezky.
 • 13. července 2010 Závěrečná zpráva z OUT of HOME je na světě. Asi ji nikdo z vás nebude podrobně studovat, ale kdyby náhodou, naleznete zde podrobné informace o tom, kde se o nás všude psalo a jak vlastně letošní ročník probíhal. Přejeme vám příjemné léto a zůstaňte našimi příznivci.
 • 23. června 2010 Cafe RozmarHledáte pěkné místo na setkání s přáteli, nebo nevíte, kde uspořádat třeba firemní meeting? Vyzkoušejte kavárnu ROZMAR, o které jsme vás již informovali během festivalu. Nejen že se tady dobře najíte a napijete, ale podpoříte také dobrou věc. Více informací najdete na www.cafe-rozmar.cz.
 • 14. června 2010 CD Out Of HomeClarinet Factory, které pokřtilo v rámci OUT of HOME svou novou desku se stejnojmenným názvem, bude k vidění v lomu u Něčína tuto sobotu 19. června od 20 h. Pokud jste je nestihli v Arše, můžete si je přijet poslechnout do romantického prostředí. Více informací na www.clarinet-factory.cz.
 • 3. června 2010 Ewa Farna se rozhodla podpořit naše sdružení Mimo domov. V rámci projektu Celebrity bez make-upu, který organizuje časopis STORY, se nechala vyfotografovat nenalíčená (spolu s dalšími osobnostmi) a na stránkách www.celebritybezmakeupu.cz si může kdokoliv její portrét vydražit. Výtěžek za nákup fotografie poputuje na konto našeho sdružení a z této částky bychom chtěli realizovat podzimní výjezdové workshopy do dětských domovů, na které se už těšíme.
 • 27. května 2010 Další fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 24. května 2010 Netradiční skloubení kultury a sportu jsme zažili včera v Divadle Archa. Zatímco v divadelním baru běžel finálový zápas mezi ČR a Ruskem, v sále se střídaly hudební žánry a zpívalo a tančilo se až do půlnoci. I přes finále v hokeji přišlo na křest desky hodně diváků, takže se večer nakonec povedl. Fotky z akce budeme mít už brzy.
 • 22. května 2010 První fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 22. května 2010 I v letošním roce se na festivalu vyhlašovaly výsledky celodenní zážitkové hry mezi dětskými domovy. I když bylo bodování obtížné a děti se všechny moc snažily, nakonec získla 1.místo DD Boršov nad Vltavou, 2.místo obsadila Česká Kamenice, 3.místo pak děti ze Strážnice.
 • 20. května 2010 Přijďte do Archy v neděli 23. května, začínáme už ve 20 h. Čeká na vás zajímavý program, netradiční hudební žánry a křest nové desky Clarinet Factory.
 • 18. května 2010 15. květen utekl jako voda a zážitková hra včetně večerního koncertu je za námi. Připravujeme fotky z akce ke stažení a také reakce zúčastněných. Nyní se chystáme na Archu. Budeme rádi, když nás a Clarinet Factory přijdete podpořit.
 • 13. května 2010 Modřanská trojkaNový partner naší zážitkové hry Modřanská trojka nám zapůjčí na stanoviště Výtvarná dílna barely a kanystry na vodu. Děkujeme.
 • 11. května 2010 Na stanovištích, která budou děti už v sobotu navstěvovat, mohou během dne potkat některé česke umělce. Ti se rozhodli nejen podpořit náš festival, ale zapojit se do hry. Mezi nimi jsou: Milana Steinmasslová, Lucie Žáčková, Eliška Boušková, Adrian Jastraban, Alexandr Minajev, Michal Kern a Tomáš Kobr.
 • 10. května 2010 Snídaně s NovouSnídaně s Novou je za námi. Kromě toho, že jsme pozvali diváky na festivaly, jsme také přiblížili náplň zážitkové hry pro děti z dětských domovů. Už se nám to blíží. A máme další dva nové domovy!
  Video Snídaně s Novou najdete v sekci video.
 • 8. května 2010 NavigatorsPřípravy na festival jsou v plném proudu. Letos pro vás chystáme dva koncerty a doufáme, že nás přijdete podpořit. Neměli byste si nechat ujít ani Navigators v Arše 23. května. „Oproti normálnímu koncertu si tady budeme moct dovolit zahrát věci, které nám jiné prostory neumožňují. Některé písničky tak zahrajeme naživo úplně poprvé,“ říká rapper Honza Pospíšil.
 • 5. května 2010 Hledáme šikovné kluky na výpomoc při stavbě technického zázemí v KC Vltavská! Kdybyste měli zájem, hlaste se na email: afin@seznam.cz. Každá ruka se nám hodí.
 • 25. dubna 2010 KukyMedvídek Kuky si nás dal i na své stránky. Budeme mu držet palce, aby našel cestu domů. Zastaví se prý i na festivalu, aby všechny pozdravil. Podívat se můžete na www.kukysevraci.cz.
 • 22. dubna 2010 JoyrideA je tady další partner festivalu. Tým z portálu www.joyride.cz nám půjčí stany do Stromovky, kde se bude odehrávat další část zážitkové HRY pro děti, natočí nám reportáž přímo na samotné akci, abychom měli "něco na památku" a pomůžou nám s propagací OUT of HOME na stránkách.
 • 20. dubna 2010 Každá zmínka o festivalu je pro nás příjemná a jsme rádi, že nás média podporují v našem snažení. O festivalu se dočtete i na nejrůznějších portálech, třeba dama.cz
 • 20. dubna 2010 SymbiosaPartneři do zážitkové HRY stále přibývají, děti se mají na co těšit. Na cestě po Praze je čeká také návštěva kavárny Symbiosa (J. Plachty, Smíchov). Nechceme je nabádat k vysedávání ve vinárnách, ale měly by se tady seznámit s knihami a scénickým čtením. Nikdy není na škodu, vyrazit si na dobrou kávu, nebo čaj a vzít si s sebou příjemnou knížku. Některé podniky mají dokonce vlastní knihovny. Podívat se můžete na www.symbiosa.eu
 • 19. dubna 2010 PalubaDalším naším partnerem, který nám bude pomáhat s jedním ze stanoviť zážitkové Hry pro děti z dětských domovů, je Klub deskových her Paluba na Praze 5. Zapůjčí nám několik deskových her, které jsou jistě příjemným zpestřením volného času. Podívejte se na stránky klubu (www.paluba.cz) a nechte se inspirovat.
 • 15. dubna 2010 První vlašovka z dnešní tiskové konference je na světě. Podívat se můžete na Lidovky.cz
 • 15. dubna 2010 Cafe RozmarTisková konference v Cafe Rozmar je úspěšně za námi. Děkujeme našim hostům, kteří se zúčastnili a před novináři vystoupili (Ondřej Bárta - o.s. SES, Simona Bagarová - o.p.s. Rozmarýna, Bc. Ondřej Pecha - radní hl. města Praha, Ewa Farna, Jindřich Pavliš - Clarinet Factory). Nyní už se plně věnujeme propagaci celého festivalu. Souhrnné info včetně novinek se dočtete v presskitu.
 • 13. dubna 2010 Na čtvrtek 15. dubna chystáme tiskovou konferenci v Café Rozmar od 10.15 h. Představíme tady nejen letošní náplň festivalu OOH, ale také novou desku Clarinet Factory. Pozvání na tiskovku přijala i Ewa Farna.
 • 8. dubna 2010 KukyLetošní OUT OF HOME má nového kamaráda. Je jím medvídek Kuky, hlavní postavička nového filmu Jana Svěráka s názvem Kuky se vrací. Příběh medvídka, kterého vyhodí maminka malého astmatického chlapce Ondry do popelnice, je plný zvratů a napínavých dobrodružství. Kuky se na cestě domů setkává s nejrůznějšími postavami, potká dobro i zlo, čelí nástrahám. Každý se musí vypořádat s životními překážkami po svém, stejně tak i děti, které odcházejí z dětských domovů. Jan Svěrák věnuje festivalu OUT of HOME figurky Kukyho, oba projekty si také pomohou se vzájemnou propagací.
 • 3. dubna 2010 Máme dalšího partnera. Firma Scott nám půjčí pro děti z dětských domovů 10 kol, která budou využita v rámci naší zážitkové Hry a jedno věnuje do soutěže o nejlepší tým dne. Na výrobky firmy se můžete podívat na jejich stránkách www.scottsports.cz.
 • 1. dubna 2010 4signsMáme potvrzenou další kapelu na koncert 15. května. Každý rok na našem festivalu hrají 4signs a jsme rádi, že přijali pozvání i letos. Poslechnout si je můžete ve 22.45. Včera jsme si je byli poslechnout na koncertě v Retru a stálo to za to!
 • 1. dubna 2010 Vstupenky na Ewu Farnou do KC Vltavská za 220 Kč si ode dneška můžete zakoupit také v síti Ticketportal.
 • 24. března 2010 PrimatNaším novým partnerem se stal portál Primat.cz, který je zaměřený hlavně na studenty. Informační server přináší nejenom přehledy o českých vysokých školách, najdete tady také inzerci zaměřenou na spolubydlení, fórum na nejrůznější témata, soutěže a pozvánky na akce. A nechybí ani vzorové testy, vypracované otázky, taháky a jiné potřebné dokumenty ke stažení. Registrovat se můžete hned na titulní straně.
 • 21. března 2010 EuropeanActionOnDrugs V souvislosti s Evropskou akcí o drogách (EAD) se v rámci organizace našeho hudebně-zážitkového festivalu OUT of HOME budeme věnovat také diskuzi o drogách. Tato osvěta, zaměřená především na teenagery odcházející z dětských domovů, bude součástí HRY pro dětské domovy 15.5. května 2010 v Praze. Náš festival OUT of HOME provází rozsáhlá mediální kampaň, jejíž součástí bude taktéž komunikace Evropské akce o drogách.
 • 17. března 2010 První větší zmínka o festivalu je tady! Podívat se můžete na webovky našeho mediálního partnera GTS Alive, kde najdete pozvánku na naší akci. Za tuto podporu nabízíme všem držitelům karet ISIC, ITEC a ALIVE slevu na vstupném ve výši 15%. Vstupenky se dají sehnat v síti Ticketpro a také v KC Vltavská a v Divadle Archa. Pokud ještě karty nemáte, tak si je určitě pořiďte. Více informací o kartách a podmínkách k jejich získání najdete na http://www.isic.cz/index.php/karty.
 • 12. března 2010 První tisková zpráva k festivalu je na světě. Stáhnout si ji můžete v sekci PRESS.
 • 11. března 2010 Máme nové audio spoty! Kreativu do jejich vzniku vložili a hlas propůjčili Petr Oplatka a Honza Melíšek z filmového studia PETHON. Kluci chystají v těchto dnech svůj festival Český tučňák, přesto si udělali čas a zaběhli do studia, za což jim děkujeme. Spoty uslyšíte na několika rádiích. Spoty si můžete poslechnout v sekci PRESS.
 • 11. března 2010 Naším novým partnerem se stal sportovně relaxační areál Fun Island na Císařské louce v Praze 5, kde se bude odehrávat část naší zážitkové HRY pro děti z dětských domovů. Čeká na ně lukostřelba, lanové centrum a jiné aktivity, které mohou dělat ve volném čase. Více informací o areálu najdete na stránkách www.fun-island.cz
 • 6. března 2010 OOH 2010 plakát Představujeme vám nový vizuál na letošní OUT of HOME. Pokud nás podpoříte v propagaci festivalu, budeme rádi. Webový plakátek je ke stažení v sekci PRESS.
 • 1. března 2010 Vstupenky na OOH jsou v předprodeji! Zatím si lístky můžete zakoupit v síti Ticketpro. Pokud si půjdete poslechnout Ewu Farnou, pak zaplatíte 220 Kč. Vstupenka na Clarinet Factory stojí 300 Kč. Více informací naleznete v sekci TICKET.
 • 16. února 2010 Firma Crocodille nám potvrdila partnerství i pro letošní festival. Každoročně nám dodává čerstvé a voňavé bagety, které si dávají děti ke svačině.
 • 5. února 2010 Máme další skvělou kapelu na 23. května. Zahrají Navigators, ale úplně jinak, než jsou jejich fanoušci zvyklí.
 • 4. února 2010 MADERA Dalším skvělým hostem, který vystoupí 23. května v Mánesu, je uskupení MADERA, jejímiž členy jsou Iván Gutiérrez, Tadeáš Mesany a David Landštof. Už teď se nám rýsuje velmi zajímavý program, máte se na co těšit. Na stránky kapely se můžete podívat tady.
 • 29. ledna 2010 Alexandr Hemala Máme další novinku. Každý rok přemýšlíme o tom, kdo by mohl moderovat festival OUT of HOME. Letos jsme nabídli spolupráci známému televiznímu hlasateli Alexandrovi Hemalovi a ten souhlasil. Kromě toho, že bude provázet večerem návštěvníky koncertu 15.5., setkají se s ním také účastníci křtu nové desky Clarinet Factory 23. května. Více se o něm dozvíte na zde.
 • 21. ledna 2010 K dnešnímu dni máme potvrzených 15 dětských domovů, ale postupně budou (doufáme), přibývat další. Rádi bychom letos do Prahy pozvali minimálně 20 dětských domovů. Mezi přihlášenými zatím jsou: Budišov nad Budišovkou, Strážnice, Krásná Lípa, Liptál, Horní Slavkov, Česká Kamenice, Mladá Boleslav, Volyně, Humpolec, Most, Písek, Dlažkovice, Boršov nad Vltavou, Litoměřice, Aš.
 • 14. ledna 2010 Clarinet Factory OUT of HOME oblékne letos kabát dvoudenního festivalu. Děti z dětských domovů přivítáme v Praze o víkendu 15.-16.5. Večerní koncert pro ně a pro veřejnost zahájí Ewa Farna a konat se bude v KC Vltavská. Následující víkend v neděli 23. května se v Mánesu odehraje křest nové desky z dílny Clarinet Factory a celá akce podporuje myšlenku festivalu a výtěžek ze vstupného půjde opět na projekty spojené s integrací dětí z dětských domovů do společnosti. Na stránky kvarteta se můžete podívat ZDE.
 • 6. ledna 2010 Ewa Farná Ewa Farna vystoupí na festivalu OUT of HOME dne 15. května 2010. Svou účast nám potvrdila včera. V tuto chvíli připravujeme další program, Ewa nebude jediným naším hostem.
 • 6. ledna 2010 Nova opět podpoří festival OUT of Home. V letošním roce se stala generálním mediálním partnerem akce.
 • 9. prosince 2009 RWE potvrdilo finanční podporu pro OUT of HOME 2010. Jedná se o stabilního a pro nás velmi důležitého partnera, který stál u zrodu celé akce. Děkujeme!
 • 26. listopadu 2009 Naše sdružení Mimo domov, které pro vás připravuje festival OUT of HOME, se rozhodlo podpořit nejen ve studiích členku našeho týmu Olču Mistrovou. Ta se úspěšně zapojila po odchodu z dětského domova do běžného života, odstěhovala se do Prahy, kde studuje a pracuje a letos pomáhala již potřetí jako dobrovolnice. Při realizaci dalšího ročníku už bude zapojena jako produkční. Protože OUT of HOME podporuje integrací dětí do společnosti a zaměřuje se také na spolupráci s nimi, domluvili jsme se s Olčou, že ji zakoupíme notebooku, o který nedávno přišla. Do budoucna bychom rádi podpořili více dětí při jejich snaze, začlenit se a začít normální život.
 • 28. října 2009 Tým OOH se probouzí z letního spánku a postupně se připravujeme na další ročník. Na schůzce v kavárně ROZMAR jsme potvrdili termín a program pro dětské domovy, mají se zase na co těšit. O dalších podrobnostech vás budeme informovat, každopádně už teď víme, že 4.ročník festivalu bude a bude dvoudenní!
 • 15. července 2009 Rozmarýna, o.p.s. otevřela svou kavárnu! Máme tady pro vás krátkou pozvánku od zakladatelek této neziskové organizace, Katky a Simony. "Milí přátelé a příznivci Rozmarýny! Neuvěřitelné se stává skutkem. Dnes, 15.7.2009 v 8:00 se KONEČNĚ otevřela kavárna Rozmar!! Na adrese Trojická 1 jsme pro vás každý všední den od 8:00 do 22:00 a o víkendech od 11:00 do 22:00. Kavárna nabízí širokou nabídku snídaní, denně čerstvé domácí dezerty, kávu připravenou z vlastní kávové směsi, kvalitní rozlévaná vína." Další informace najdete na www.cafe-rozmar.cz
 • 3. července 2009 Máme stálého partnera na festival i na výjezdy. Veolia Transport nám potvrdila dlouhodobější spolupráci. Za dětmi do domovů budeme putovat v kikrobusech, kam se vejdeme i s našimi hosty!
 • 3. července 2009 A máme tady závěrečný monitoring, ve kterém najdete, kde všude byla o festivalu OOH zmínka. Přehled zpracoval Radek Polák z agentury Amplion PR s.r.o., která nám pomáhala s propagací akce. Díky mediálnímu partnerství TV Nova se letos o festivalu hodně mluvilo a doufáme, že se nám podaří získat silné partnery i na příští rok.
 • 10. června 2009 Právě jsme zveřejnili krátký video záznam z 3.ročníku festivalu Out of Home 2009. Jedná se pouze o ochutnávku k připravovanému dokumentu z letošního Out of Home, který bude zveřejněn v červenci. Rozhodně se máte na co těšit!
 • 8. června 2009 Vítězem letošního festivalu se stal Dětský domov z Mostu, druhé místo obsadily děti z České Kamenice a na třetím místě byl DD z Volyně. Všem dětem gratulujeme, i těm, kteří se neumístily, protože celý den byl náročný a statečně ho zvládly. V těchto dnech sbíráme ohlasy a dojmy, některé komentáře zúčastněných již brzy uveřejníme. Zatím tady pro vás máme fotografie, které nám poskytla TV Nova. Děkujeme všem partnerům, asistentům týmů, brigádníkům, dětem i tetám, že to spolu s námi letos zvládli a byli tolerantní a trpěliví. Doufáme, že se potkáme v Praze i na 4. ročníku.
 • 7. června 2009 Tereza Bebarová, Michaela Badinková, Ilona Svobodová, Tereza Nekudová, Daniel Brown a další herci ze seriálu TV Nova Ulice se v sobotu zúčastnili festivalu a pomáhali na stanovištích. TV Nova vydala tiskovou zprávu, kterou si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 4. června 2009 Zítra to všechno vypukne. Do Prahy přijedou v odpoledních hodinách dětské domovy z celé ČR, aby se mohly v sobotu vydat na dobrodružné putování po Praze, Na děti čeká celá řada úkolů, nebude chybět návštěva Pražského hradu, ZOO, ani vyhlášeného podniku la Casa Blú, kde budou plnit úkoly nejen za tým, ale také za sebe. Přejeme jim hodně zdaru a doufáme, že se jim na akci bude líbit...
 • 2. června 2009 Ve Snídani s Novou s námi byla herečka Aneta Krejčíková, která by se v sobotu společně s dalšími svými kolegy ze seriálu Ulice vydala na bojovková stanoviště. Kromě toho, že tady budou herci dětem pomáhat, někteří z nich pomohou i se zadáváním úkolů. Atmosféra ve Snídani byla příjemná a my jsme rádi, že jsme letos získali silného mediálního partnera, kterým TV Nova bezesporu je. Na rozhovory se můžete podívat v naší sekci video.
 • 1. června 2009 Zítra (2.6.) brzy ráno jdeme na návštěvu do Snídaně s Novou. Ve dvou vstupech (7.35 a 8.15) si budeme povídat o festivalu a také o bojovce pro děti, která je letos novinkou. Více na www.snidane.nova.cz
 • 30. května 2009 A máme tady další spot, tentokrát pro velký úspěch, opět z dílny PETHONu. Kluci měli natočeno za dvacet minut a vy si můžete výsledek poslechnout. Od pondělí bude nasazený v jedenácti rádiích. Tak snad se dívky, které mají bloňďatou kadeř, na kluky nenaštvou, oni to nemysleli zle:-) Spot si můžete poslechnout zde.
 • 27. května 2009 Tiskovou konferenci máme za sebou a v médiích se objevují první informace o akci a její náplni. Každá zmínka o neřešené integraci dětí z dětských domovů do společnosti je důležitá a jsme rádi, že nacházíme u některých novinářů podporu, viz Napsali o nás.
 • 26. května 2009 Máme nového partnera. Agentura SCHOK popoří letos náš festival a poskytne nám bezplatně nádvoří, kde se konají každoročně Shakespearovské slavnosti. Toto místo na Pražském hradě bude sloužit jako jedno z bojovkových stanovišť. Jsme rádi, že můžeme děti vzít na malou exkurzi na tato historická místa. Děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, jaké bude letos divadelní léto na hradě, můžete se podívat na stránky www.shakespeare.cz
 • 23. května 2009 Výjezd do Volyně - Festival Out of Home 2009 se blíží a společně s ním pokračuje také tradice našich výjezdů. V sobotu 23. května jsme navašvili DD Volyně. Děti z Volyně se festivalu účastní vůbec poprvé, proto jsme se za nimi vydali, abychom jim festival podrobněji představili.
  Fotky z výjezdu najdete zde a zde.
 • 21. května 2009 Petr Oplatka a Honza Melichar z filmové společnosti PETHON natočili pro náš festival rádiové spoty. Poslechněte si jejich dílko, klukům se tam vešli i partneři:-) Spoty bychom chtěli nasadit do rádií již tento týden.
 • 18. května 2009 Naším novým partnerem je také ZOO Praha. Už můžeme prozradit, že část bojového dne se bude odehrávat mezi zvířaty a na děti čekají nejen soutěžní úkoly, ale dozví se také spoustu zajímavých věcí ze světa fauny. Za podporu realizace naší akce ZOO Praha děkujeme! Pokud se chcete dozvědět, co se děje v zoologické zahradě nového, můžete se podívat na www.zoopraha.cz.
 • 14. května 2009 Portál www.e-festivaly.cz podpořil naši akci a na titulní stránku nám byl umístěn banner, což se nám tak často nestává:-) Za tento prostor děkujeme!
 • 13. května 2009 Máme dobrou zprávu. Účast na tiskové konferenci k festivalu OUT of HOME nám přislíbili: Lenka Dusilová (www.lenkad.com), Míša Maurerová (dorazí i se svými dvojčaty), Pepa Dressler (www.dressler.cz) a moderování se ujala Lejla Abbas. Všechny tyto osobnosti navštěvují v rámci svých možností dětské domovy a podporují projekty s nimi spojené.
 • 13. května 2009 Kampaň na festival OUT of HOME začíná v těchto dnech. Magistrát hlavního města Praha nám poskytl prostřednictvím firmy EuroAWK dvacet ploch. Firma ECLIPSE nám billboardy vytiskla za velmi příjemnou cenu. Partnerům za tuto podporu děkujeme. Na rozmístění ploch se můžete podívat v rubrice PRESS.
 • 11. května 2009 Máme potvrzený termín pro tiskovou konferenci k festivalu Out of Home. Naplánována je na 26. května na 11 h do Lokal Bloku. Nebudou chybět ani známé tváře, které s námi spolupracují při výjezdech do dětských domovů. Tiskovou konferenci moderuje Lejla Abbas.
 • 8. května 2009 Návštěvníci festivalu si mohou v La Fabrice vyzkoušet, jak se líčí a oblékají filmové hvězdy. Karavan RWE, který bude stát u hlavního vstupu do továrny, bude fungovat 6. června pro veřejnost od 18 do 22 h. Součástí akce bude také promítání filmů, které RWE podpořila.
 • 5. května 2009 Tisková konference k benefičnímu tenisovému turnaji v RS Sportcentru Romana Šebrleho se koná ve středu 13. května přímo v areálu. Tiskovou zprávu k akci si můžete přečíst v rubrice PRESS.
 • 1. května 2009 TV Nova podpořila náš festival nejenom finančním darem, ale v rámci našeho partnerství získáme také mediální podporu v rámci tn.cz a nova.cz Jsme rádi, že jsme získali dalšho silného partnera.
 • 29. dubna 2009 I v letošním roce nás podpoří Armáda ČR. Děti měly možnost otestovat na festivalu guláš z pravé polní kuchyně a jenom se po něm zaprášilo:-) O stravu se nám proto během bojové hry opět postarají šikovní armádní kuchaři.
 • 24. dubna 2009 Dneska k nám dorazila skvělá zpráva. Magistrát hlavního města Praha podpoří náš festival částkou 50 000 Kč. Za tyto prostředky uhradíme dětem ubytování a stravu a část půjde i na realizaci bojové hry, na které se intenzivně pracuje. Za podporu děkujeme.
 • 22. dubna 2009 tenisový turnaj VIP První VIP tenisový turnaj na podporu festivalu OUT of HOME 2009 se koná 16. května v RS Sportcentru Romana Šebrleho. Každý, kdo by si chtěl zahrát, se může přihlásit na na email: agenturamg@seznam.cz a svým vkladem v podobě startovného přispěje na úhradu ubytování a stravy pro děti z dětských domovů, které přijedou soutěžit do Prahy. Turnaj pořádá agentura MG. Pozvánku si můžete stáhnout zde.
 • 20. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova v Karlových Varech (5. dubna) byl přijemným zakončením víkendové štace. Na snímky od Rudy Hanuska se můžete podívat ve Fotogalerii.
 • 17. dubna 2009 Máme nového partnera, který nám pomůže s organizací BOJOVKY pro děti. Jedná se o sdružení SES, které se věnuje aktivitám především v oblasti zážitkové pedagogiky, osobnostního rozvoje v rámci výchovy a vzdělávání a především týmové spolupráci. Od roku 2001 realizuje vzdělávání pedagogických pracovníků v programu SES TEACHER, spolupracuje s Domem dětí a mládeže v Praze, kde lektoři SES pracují na vzdělávacích modulech Týmová spolupráce a Komunikace. Pro kolektivy dětí a mládeže realizují především zážitkové kurzy a intenzivní workshopy na bázi zážitkové pedagogiky. Děti se mají na co těšit, čeká je dobrodružná výprava. Více zatím neprozradíme. Další informace o SES se dozvíte na www.sebespolu.net.
 • 14. dubna 2009 Výjezd do Dětského domova Aš (4. dubna) se vydařil. Bylo krásné počasí a vezli jsme s sebou nové návštěvníky. Více informací se dozvíte ve Fotogalerii, kde jsou i fotky.
 • 7. dubna 2009 Předprodej vstupenek na koncert Ivy Bittové a pianistky Lisy Moore zahájen. Za vstupenku zaplatíte 290 Kč (na místě 320 Kč) a čeká na vás skvělý hudební zážitek. Lístek si můžete zakoupit na www.tickestream.cz a www.ticketpro.cz.
 • 6. dubna 2009 Máme pro vás nový sestřih z loňského Out of Home, který pro nás vytvořil Jakub Vansa. Můžete se podívat do zákulisí akce, nechybí ani komentář, proč má festival podle nás smysl a uvidíte taky, jaká byla atmosféra mezi dětmi při sportovním klání.
 • 3. dubna 2009 O víkendu se chystáme na další dva výjezdy. Tentokrát pojede posádka do DD Aš a Karlovy Vary. Jede s námi náš fotograf Ruda, takže vás hned po víkendu budeme nejen obrazově, ale i textově informovat, co se na této výpravě všechno odehrálo.
 • 26. března 2009 Máme konečný počet dětských domovů. Bude jich 17. Seznam všech najdete v sekci Sportovní program. Vítejte ve hře:-)
 • 12. března 2009 Písničkář Tomáš Klus nám potvrdil své vystoupení na festivalu OUT of HOME. Jestli se o něm chcete dozvědět více, podívejte se na stránky www.tomasklus.cz.
 • 20. února 2009 Připravujeme redesign webových stránek OOH. O novou grafiku se postaralo studio EKD. Na další výtvory tohoto mladého umělce se můžete podívat na www.ekd.cz.
 • 14. února 2009 Firma ENVY věnuje OOH kromě triček (dresů) a jejich potisku také věcné ceny do bojovkové soutěže. Vítězné týmy se tak mohou těšit na zajímavé věcičky ze světa módy.
 • 3. února 2009 Finální seznam dětských domovů naleznete v sekci SPORTOVNÍ ČÁST
 • 24. ledna 2009 Iva Bittová vystoupí na Out of Home s australskou pianistkou Lisou Moore. Na obě dámy se těšíme.
 • 16. ledna 2009 Tým OOH začíná naplno pracovat na bojové hře pro děti z dětských domovů. Zatím je tato část festivalu ozahalena tajemstvím, ale v tuto chvíli nemůžeme více prozrazovat.
 • 10. ledna 2009 Společnost RWE nám potvrdila generální partnerství na letošní rok. Děkujeme!
 • 2. ledna 2009 Dětské domovy začínají posílat své přihlášky na Out of Home 2009. V tuto chvíli máme registrovaných deset domovů. Tak jsme zvědaví, s jakými dětmi se letos v Praze potkáme.
 • 24. prosince 2008 Přejeme vám hezké vánoční svátky a radostný vstup do dalšího roku:-)
 • 20. prosince 2008 Objevili jsme místo, kam vás pozveme na hudební část festivalu. Koncert Ivy Bittové a dalších interpretů se bude konat v industriálních prostorách La Fabrika v Holešovicích. Podívat se můžete na www.lafabrika.cz


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2009.mimodomov.cz

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky