Přeskočit na obsah
Mimodomov logo

Out of Home 2010

sobota
15. května 2010

a
neděle
23. května 2010

facebook

festivalový shop

Vyberte si v našem eshopu z upomínkových předmětů!

Veškerý výtěžek jde na konto projektu kavárny Rozmarýna.

Proč to děláme

partneři

Generální partner:
RWE Transgas
Hlavní mediální partner:
GRAND PRINC
Hlavní partneři:
Magistrát hlavního města Prahy ENVY SDRUŽENÍ SES VEOLIA

Nacházíte se:

Novinky

 • 29. listopadu 2010 Výjezd do DD Zvíkovské podhradí se vydařil. Do domova jsme dorazili kolem půl 11 a domů jsme odjížděli kolem půl 6. Děti si vyzkoušely novou malířskou techniku s Marií a Princem, starší holky se dozvěděly něco o práci manikérek a skoro celé dívčí osazenstvo mělo k večeru nové barevné nehty. Radim nainstaloval nový počítač a pak si s klukama povídal nejen o životních plánech, ale probírali třeba i to, jak napsat životopis. Skvělá byla procházka na Zvíkov, aby se děti pochlubily, jaký parádní hrad kousek od domova mají. Celý program jsme zdokumentovali.
 • 21. listopadu 2010 DD ZvíkovMáme v plánu další výjezd. Tentokrát se vydáme za dětmi do jižních Čech, kde se nalézá malý dětský domov v obci Zvíkovské Podhradí. V současné době je v domově 23 dětí. Kromě toho, že jsme si pro osazenstvo domova připravili počítačové workshopy s intalací nových počítačů, kterých se ujme náš webmaster Radim, nebude chybět ani kreativní dílna s výrobou vánočních pohledů se šikovnou Marií a své umění dětem představí i zručná kadeřnice Martina. Výjezd je naplánován na 28. listopadu. A pojede s námi i pes Kvído. Více informací o domově najdete na www.ddzvikov.com.
 • 16. listopadu 2010 Podpořte Romarýnu v projektu Nadace Vodafone s názvem Rok jinak. Podívejte se na link a hlasujte pro novou posilu do týmu. Každý klik se počítá! Out of Home také hlasuje a drží palce.
 • 29. řijna 2010 RWE nám potvrdilo partnerství na příští rok. Je to pro nás významný partner, který je s festivalem od začátku. Pomalu chystáme přípravy na pátý ročník a doufáme, že se nám jej podaří zdárně dotáhnout.
 • 7. září 2010 Ozvěny nechranického víkendu - máme tady další článek, který vyšel tentokrát na www.freeride.cz. Protože měla akce velký ohlas i mezi dětmi, rádi bychom do budoucna něco podobného zopakovali.
 • 2. září 2010 Víkend v Nechranicích se povedl. I když chvílemi pršelo, všichni si windsurfingový víkend užili. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii, o akci vyšel také článek na serveru fanatic.com.
 • 17. srpna 2010 NechraniceA je to tady! Vítězný dětský domov z jihočeského Boršova nad Vltavou přijede v pátek na nechranickou přehradu, aby si tady vybral letošní první cenu. Děti a tety si tady užijí aktiviní víkend. Čeká na ně windsurfingový kurz, plavání, houbaření, opékání buřtů a nebudou chybět ani soutěže. Program se koná pod záštitou Tomáše Maliny (špičkového českého windsurfera) a jeho sestry (také windsurferky) Mímy Malinové, kteří s dětmi budou trávit celý víkend. Doufáme, že bude hezky.
 • 13. července 2010 Závěrečná zpráva z OUT of HOME je na světě. Asi ji nikdo z vás nebude podrobně studovat, ale kdyby náhodou, naleznete zde podrobné informace o tom, kde se o nás všude psalo a jak vlastně letošní ročník probíhal. Přejeme vám příjemné léto a zůstaňte našimi příznivci.
 • 23. června 2010 Cafe RozmarHledáte pěkné místo na setkání s přáteli, nebo nevíte, kde uspořádat třeba firemní meeting? Vyzkoušejte kavárnu ROZMAR, o které jsme vás již informovali během festivalu. Nejen že se tady dobře najíte a napijete, ale podpoříte také dobrou věc. Více informací najdete na www.cafe-rozmar.cz.
 • 14. června 2010 CD Out Of HomeClarinet Factory, které pokřtilo v rámci OUT of HOME svou novou desku se stejnojmenným názvem, bude k vidění v lomu u Něčína tuto sobotu 19. června od 20 h. Pokud jste je nestihli v Arše, můžete si je přijet poslechnout do romantického prostředí. Více informací na www.clarinet-factory.cz.
 • 3. června 2010 Ewa Farna se rozhodla podpořit naše sdružení Mimo domov. V rámci projektu Celebrity bez make-upu, který organizuje časopis STORY, se nechala vyfotografovat nenalíčená (spolu s dalšími osobnostmi) a na stránkách www.celebritybezmakeupu.cz si může kdokoliv její portrét vydražit. Výtěžek za nákup fotografie poputuje na konto našeho sdružení a z této částky bychom chtěli realizovat podzimní výjezdové workshopy do dětských domovů, na které se už těšíme.
 • 27. května 2010 Další fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 24. května 2010 Netradiční skloubení kultury a sportu jsme zažili včera v Divadle Archa. Zatímco v divadelním baru běžel finálový zápas mezi ČR a Ruskem, v sále se střídaly hudební žánry a zpívalo a tančilo se až do půlnoci. I přes finále v hokeji přišlo na křest desky hodně diváků, takže se večer nakonec povedl. Fotky z akce budeme mít už brzy.
 • 22. května 2010 První fotografie ze 4. ročníku Out Of Home jsou v sekci fotogalerie.
 • 22. května 2010 I v letošním roce se na festivalu vyhlašovaly výsledky celodenní zážitkové hry mezi dětskými domovy. I když bylo bodování obtížné a děti se všechny moc snažily, nakonec získla 1.místo DD Boršov nad Vltavou, 2.místo obsadila Česká Kamenice, 3.místo pak děti ze Strážnice.
 • 20. května 2010 Přijďte do Archy v neděli 23. května, začínáme už ve 20 h. Čeká na vás zajímavý program, netradiční hudební žánry a křest nové desky Clarinet Factory.
 • 18. května 2010 15. květen utekl jako voda a zážitková hra včetně večerního koncertu je za námi. Připravujeme fotky z akce ke stažení a také reakce zúčastněných. Nyní se chystáme na Archu. Budeme rádi, když nás a Clarinet Factory přijdete podpořit.
 • 13. května 2010 Modřanská trojkaNový partner naší zážitkové hry Modřanská trojka nám zapůjčí na stanoviště Výtvarná dílna barely a kanystry na vodu. Děkujeme.
 • 11. května 2010 Na stanovištích, která budou děti už v sobotu navstěvovat, mohou během dne potkat některé česke umělce. Ti se rozhodli nejen podpořit náš festival, ale zapojit se do hry. Mezi nimi jsou: Milana Steinmasslová, Lucie Žáčková, Eliška Boušková, Adrian Jastraban, Alexandr Minajev, Michal Kern a Tomáš Kobr.
 • 10. května 2010 Snídaně s NovouSnídaně s Novou je za námi. Kromě toho, že jsme pozvali diváky na festivaly, jsme také přiblížili náplň zážitkové hry pro děti z dětských domovů. Už se nám to blíží. A máme další dva nové domovy!
  Video Snídaně s Novou najdete v sekci video.


Novinky z minulého ročníku najdete na http://2009.mimodomov.cz

 

© Copyright Mimo domov, o.s. 2009-2024, webmaster: Radim Hašek


Přejít na začátek stránky